IV Wojewódzki konkurs 08.04.2019 11:53

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Wojewódzkim Konkursie "Mistrz OZE", który jest skierowany do uczniów gimnazjum oraz 7 i 8 klasy szkoły podstawowej z województwa zachodniopomorskiego.

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Nr 2 w Szczecinie.

Konkurs realizowany jest pod honorowym patronatem naszego Ośrodka. Pozostali patroni honorowi to: Członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego -  Stanisław Wziątek, Firma Viessmann Sp. z o.o.,Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, Zachodniopomorski Kurator Oświaty, Urząd Miasta Szczecin.

Informacje nt konkursu:

Konkurs składa się z trzech etapów, w których startuje zespół konkursowy złożony z 2 uczniów, przygotowanych pod opieką nauczyciela. Zadania konkursowe dotyczą trzech etapów:

• Etap I - przygotowanie plakatu na temat "OZE vs. SMOG" (termin wysłania do 22 marca 2019r.)
  • Etap II - test wiedzy o odnawialnych źródłach energii (24 kwietnia 2019r.)
  • Etap III - zadanie praktyczne (24 kwietnia 2019r.) - 5 drużyn - Organizator może zrezygnować z tego etapu w przypadku małej liczby zgłoszeń.

Nagrodami głównymi dla zwycięskich drużyn są atrakcyjne nagrody rzeczowe.