Półkolonie lato

Szanowni Państwo,

Ruszamy z rekrutacją na nasze półkolonie letnie. W naszej ofercie znajdą Państwo półkolonie ekologiczne oraz survivalowe przeznaczone dla dzieci w wieku 7-13 lat (liczone rocznikowo).

Półkolonie ekologiczne dotyczą tematów w zakresie edukacji ekologicznej, ochrony przyrody, odnawialnych źródeł energii, natomiast w grupie survivalowej – związane są z pierwszą pomocą, rozpoznawaniem zwierząt, nauka orientacji w terenie, pracą z mapą, nauką rozpalania ognisk itp.

Codziennie dzieci będą miały realizowany inny temat zajęć.  Naszym zajęciom będą towarzyszyć ciekawe warsztaty, doświadczenia związane z omawianymi zagadnieniami. W programie przewidziano również warsztaty plastyczne, manualne, a także gry i zabawy ruchowe w budynku i na świeżym powietrzu.

Każdy uczestnik półkolonii ma zapewnione drugie śniadanie, obiad oraz przekąski i napoje. Na zakończenie turnusu organizujemy ognisko z kiełbaskami.

Turnusy:

 • I turnus:   01.07 - 05.07.2019
 • II turnus:  08.07 - 12.07.2019
 • III turnus: 26.08 - 30.08.2019

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie i liczne zapytania prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami organizacyjnymi.

Koszt turnusu: Koszt turnusu: 400 zł od dziecka

Promocja: 370 zł - w przypadku zapisania się do 20 maja 2019 r.

Liczebność grupy: 15 dzieci

JAK ZAPISAĆ DZIECKO:

 1. Prosimy wypełnić kartę kwalifikacyjną oraz regulamin, a także zapoznać się z klauzulą informacyjną RODO (nowe wzory karty oraz regulamin są nowe, prosimy nie wysyłać tych, które były publikowane w zimie), poprawne wypełnienie karty oraz podpisanie regulaminu jest warunkiem koniecznym, bez którego dziecko nie zostanie zakwalifikowane. O kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń oraz poprawne wypełnienie wskazanych dokumentów:

  1. Program półkolonii - grupa ekologiczna
  2. Program półkolonii -  grupa survivalowa
  3. Klauzula informacyjna
  4. Regulamin
  5. Karta kwalifikacyjna - Wypełnione dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres: ekoedukacja@zut.edu.pl
  6. Po przesłaniu wymaganych dokumentów zostaną Państwo poinformowani o tym czy dziecko zakwalifikowało się na półkolonie, od otrzymania informacji o zakwalifikowaniu się do grupy w terminie 7 dni należy dokonać opłaty za uczestnictwo (nr konta podany w regulaminie).

 Zapraszamy również na nasz profil na FB, gdzie na bieżąco informujemy o działaniach naszego Ośrodka.

Kontakt:

Aleksandra Rosińska

Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi

Ostoja 10, 72-005 Przecław  

tel.: 91 483 54 50 

e-mail: ekoedukacja@zut.edu.pl

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie półkoloniami, cieszymy się, że są Państwo z nami, dołożymy wszelkich starałaby zapewnić dzieciom wspaniałą zabawę oraz niezapomniane wrażenia!