Półkolonie zima

Uprzejmie informujemy, że zaczęliśmy nabór na półkolonie zimowe, realizowane podczas ferii w terminie od 17.02.2020 r. do 21.02.2020 r. Planowana jest organizacja jednej grupy, przeznaczonej dla dzieci w wieku 7-13 lat (liczone rocznikowo).

Półkolonie ekologiczne dotyczą tematów w zakresie edukacji ekologicznej, ochrony przyrody, odnawialnych źródeł energii. Codziennie dzieci będą miały realizowany inny temat zajęć. Naszym zajęciom będą towarzyszyć ciekawe warsztaty plastyczne, manualne, niesamowite doświadczenia i eksperymenty, a także wiele gier i zabaw ruchowych w budynku i na świeżym powietrzu Każdy uczestnik półkolonii ma zapewnione drugie śniadanie, obiad oraz przekąski i napoje. Na zakończenie turnusu organizujemy ognisko z kiełbaskami.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie i liczne zapytania prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami organizacyjnymi.

Planowany turnus: 17.02.2020 r. do 21.02.2020 r.

Koszt uczestnictwa:

 • 400 zł od dziecka (opłata za jeden turnus)
 • Zniżka: 370 zł - w przypadku zapisania się do 15 grudnia 2019r.

Rabaty dla rodzeństwa! 

Liczebność grupy: 15 dzieci

JAK ZAPISAĆ DZIECKO:

 1. Prosimy wypełnić kartę kwalifikacyjną oraz regulamin, a także zapoznać się z klauzulą informacyjną RODO (nowe wzory karty oraz regulamin są nowe, prosimy nie wysyłać tych, które były publikowane w zimie), poprawne wypełnienie karty oraz podpisanie regulaminu jest warunkiem koniecznym, bez którego dziecko nie zostanie zakwalifikowane. O kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń oraz poprawne wypełnienie wskazanych dokumentów:

  1. Program półkolonii 
  2. Klauzula informacyjna
  3. Karta kwalifikacyjna i regulamin - Wypełnione dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres: ekoedukacja@zut.edu.pl
  4. Upoważnienie do odbioru dziecka przez osoby trzecie
  5. Zgoda na samodzielny powrót dziecka
  6. Po przesłaniu wymaganych dokumentów zostaną Państwo poinformowani o tym czy dziecko zakwalifikowało się na półkolonie, od otrzymania informacji o zakwalifikowaniu się do grupy w terminie 7 dni należy dokonać opłaty za uczestnictwo (nr konta podany w regulaminie).

 Zapraszamy również na nasz profil na FB, gdzie na bieżąco informujemy o działaniach naszego Ośrodka.

Kontakt:

Aleksandra Rosińska

Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi

Ostoja 10, 72-005 Przecław  

tel.: 91 483 54 50 

e-mail: ekoedukacja@zut.edu.pl

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie półkoloniami, cieszymy się, że są Państwo z nami, dołożymy wszelkich starałaby zapewnić dzieciom wspaniałą zabawę oraz niezapomniane wrażenia!