Półkolonie zima

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie naszymi półkoloniami "Półkolonie z eksperymentami" organizowanymi  podczas ferii zimowych w Ośrodku w Ostoi. Obecnie wszystkie miejsca są już zajęte, prowadzona jest lista rezerwowa.

Poniżej kilka informacji o organizowanych półkoloniach:

W naszej ofercie znajdą Państwo półkolonie przeznaczone dla dzieci w wieku 7-13 lat (liczone rocznikowo).

Liczebność grupy: maksymalnie 15 dzieci

Nasze półkolonie to przede wszystkim dobra zabawa ze szczyptą nauki. W programie wiele ciekawostek, doświadczeń, eksperymentów związanych m.in. z ekologią, które pozwolą odkryć talenty naukowe, plastyczne a nawet sportowe!  Podczas naszych warsztatów dzieci będą miały możliwość samodzielnie wykonać eksperymenty, zostaną prawdziwymi chemikami oraz zapoznają się z nowymi dla nich technikami plastycznymi. Ponadto zaplanowano liczne gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz ognisko na koniec turnusu. Podczas półkolonii zapewniamy pyszne posiłki: drugie śniadanie, dwudaniowy obiad oraz przekąski i napoje. Szczegółowy program półkolonii  na naszej stronie.

Planowany turnus: 04.02.2019 r. - 08.02.2019 r.

Koszt uczestnictwa: - 400 zł od dziecka(cena obowiązująca od 17 grudnia)

UWAGA PROMOCJA!!!!:  370 zł - w przypadku zapisania się do 16 grudnia 2018r.

 Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie i liczne zapytania prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami organizacyjnymi:

Aby zapisać dziecko na półkolonię należy wypełnić nowe wzory dokumentów (karta kwalifikacyjna i regulamin):

PROGRAM PÓŁKOLONII, KARTA KWALIFIKACYJNA,  REGULAMIN, klauzula informacyjna RODO ( w zakładce do pobrania).

Należy przesłać dokumenty na adres mailowy: ekoedukacja@zut.edu.pl lub dostarczyć osobiście do biura Ośrodka.

(Wystarczy wypełnić i zeskanować podpisane dokumenty i przesłać mailowo).

O wpisaniu na listę uczestników będzie decydowała kolejność zgłoszeń (warunek konieczny - poprawne wypełnienie kompletu niezbędnych dokumentów).

 Jak zapisać dziecko:

  1. Zapisy na półkolonie rozpoczynają się od 8.11.2018 
  2. Prosimy wypełnić kartę kwalifikacyjną oraz regulamin (nowe wzory dokumentów na 2019 r ferie -są do pobrania poniżej), poprawne wypełnienie karty oraz podpisanie regulaminu jest warunkiem koniecznym, bez którego dziecko nie zostanie zakwalifikowane. Wypełnione dokumenty należy przesłać drogą elektroniczną na adres: ekoedukacja@zut.edu.pl  ekoedukacja@zut.edu.pl(mailowo wysyłamy potwierdzenie otrzymania dokumentów i ewentualne informacje o brakach w karcie do uzupełnienia)
  3. Po sprawdzeniu wymaganych dokumentów zostaną Państwo poinformowani mailowo lub telefonicznie o tym czy dziecko zakwalifikowało się na półkolonie.
  4. Po otrzymaniu od nas informacji o zakwalifikowaniu się do grupy w terminie 7 dni należy dokonać opłaty za uczestnictwo (nr konta podany w regulaminie). Zachęcamy do polubienia profilu Ośrodka na Facebooku, tam również umieszczamy informacje o półkoloniach, zajęciach edukacyjnych, eventach.

W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu:

Kontakt:

Aleksandra Rosińska

Ośrodek Szkoleniowo-Badawczy w Zakresie Energii Odnawialnej w Ostoi

Ostoja 10, 72-005 Przecław

tel.: 91 483 54 50

e-mail: ekoedukacja@zut.edu.pl

Dziękujemy, że są Państwo z nami, serdecznie zapraszamy do udziału w naszych półkoloniach, zapewniamy ciekawe zajęcia oraz wspaniałą atmosferę!